O nas

20 - 09 - 2018

Nasze biuro

Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie lokali mieszkalnych, domów, lokali użytkowych, działek, gruntów oraz wszelkich obiektów.

Towarzyszymy Państwu przez cały proces transakcji – od wyszukania i prezentacji ofert, poprzez przygotowanie i weryfikację wszystkich wymaganych prawem dokumentów – do przekazania nieruchomości nowym właścicielom bądź najemcom i załatwienia wszystkich formalności z tym związanych.

Oferujemy profesjonalne doradztwo prawno-podatkowe, finansowo-kredytowe, współpracujemy z najlepszymi instytucjami finansowymi, z rzeczoznawcami, kancelariami notarialnymi.

Licencja nr 3732 nadana przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej oraz szereg uzyskanych certyfikatów zawodowych, to podstawy prawne w oparciu o które prowadzimy działalność.

Jesteśmy uczestnikami internetowych serwisów i baz nieruchomości, co oznacza, że zgłoszona do nas oferta widoczna jest przez wielu potencjalnych Klientów, a informacje o niej trafiają do ponad 300 współpracujących z nami biur nieruchomości na Pomorzu, a poprzez ogólnodostępne portale – wszędzie tam, gdzie dociera internet.

Z drugiej strony - poszukujący nieruchomość mają pewność, że przedstawiona im będzie większość dostępnych na rynku ofert.

Szanując prywatność Klientów i zgodnie z obowiązującą ustawą nie publikujemy ich danych osobowych, a wszelkie przekazane nam informacje są chronione i wykorzystywane wyłącznie na potrzeby związane z realizowaną transakcją.

Chętnie i profesjonalnie doradzimy w powiązaniu lub niezależnie od usługi pośrednictwa.

Usługi świadczymy odpłatnie, pobieramy wynagrodzenie prowizyjne, ustalane indywidualnie.

Zamieszczone na naszej stronie informacje o ofertach Klientów nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zadzwoń do nas a przekonasz się, że … Z NAMI ZNAJDZIESZ SWÓJ DOM... !!!

Świadectwo Certyfikat